Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Sakarya Tiny House

Sakarya Tiny House

İnsanların uygun fiyatlı bir şekilde kendi küçük yaşam alanlarının oluşturulması adında 2008 ile 2012 yılları arasında oluşturulan Sakarya tiny house modelleri sayesinde insanların küçük ama kendisine ait yaşam alanları oluşturulmuştur. Bu evlerin üretimi gerçekleştirilirken 10 ila 70 metrekare arasında insanların zevk ve tercihleri doğrultusunda üretime sunulur.

Sakarya Tiny House

Özel tasarım harikası olarak bu evlerin inşa edilmesinde belirli yöntemler ve teknikler kullanılarak insanların günlük hayatta hiçbir sıkıntı çekmemesi göz önünde bulundurulur. Özel olarak tasarlanan bu evlerde mutfak, lavabo ve banyo imkanları bulunarak insanların temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri sağlanır.

Küçük alanlara uygun olarak tasarlanan bu yaşam alanları Sakarya tiny house firmamız tarafından üretilerek insanların kullanılması için sunulmuştur. Belirli izinlerin ve evrakların onaylanması durumunda serbest alanlarda ikamet etmeniz sağlanır. Alacağınız izinler doğrultusunda bu alanlarda sürekli olarak kalabileceğiniz modelleri tercih ederek kendinize ait uzun süreli yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Sakarya Tiny House Modelleri

İnsanların zevk ve tercihleri farklı olduğu için her tasarım harikasında bulunan tiny house modelleri sayesinde insanların almak istedikleri evler ve modeller birbirinden farklılık gösterir. Bu modeller insanların kullanacakları alanlara veya ikamet edecekleri alanlara göre değişse de genellikle tekerlekli veya tekerleksiz modelleri olarak satışa sunulur.

Tekerlekli modelleri genellikle insanların bir yere bağlı şekilde kalamayacakları şekilde tasarlanarak istenilen yere taşınarak insanların orada ikamet etmesi sağlanır. İkamet sırasında bulunacağınız yerin kendinize ait olup olmaması bu konuda önemlidir. Birçok farklı model ve tasarım örneklerini Sakarya tiny house üretimi gerçekleştiren firmamız aracılığıyla inceleyebilir ve sahip olmak istediğiniz ev modelini belirleyebilirsiniz.

Sakarya Tiny House Fiyatları

İnsanların yaşam alanlarının büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre tiny house evlerinin üretimi 10 ila 70 metrekare arasında değişir. Minimum olarak 10 metrekare büyüklüğünde inşa edilen bu alanlarda insanların temel ihtiyaçlarını rahat bir şekilde giderilebilmesi için belirli alanların oluşturulması sağlanmalıdır. 10 ila 70 metrekare arasında büyük bir fark olduğu için, fiyat aralıkları ikisi arasında oldukça büyük farklar görülebilir.

70 metrekarelik bir alan ile 10 metrekarelik alanın kullanımı ve rahatlığı bir olmadığı için 70 metrekarelik alanın fiyat aralığı biraz daha yüksektir. Kullanılan malzemenin kalitesi de göz önünde bulundurularak bu alanların fiyat listesi oluşturulur.

Kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda bu evleri tercih etmesinin yanı sıra, fiyat aralığını da göz önünde bulundurarak kendilerine ait yaşam alanlarını kısa süre içerisinde oluşturabilirler. Bu konuda insanların kısa süre içerisinde kendi yaşam alanlarına sahip olmasını sağlayan Sakarya tiny house firmamız bu evlerin üretimini uygun fiyat ve kalite imkanı ile birlikte kullanıcılara sunar.

Kendi yaşam alanınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz ev modellerini ve fiyatlarını incelerken Sakarya tiny house firmamıza müracaat etmeniz ve gerekli bilgileri firmamıza bildirmeniz kısa süre içerisinde kendi yaşam alanlarımıza sahip olmanız konusunda yapmanız gerekenlerdir.

Sakarya Tiny House Üreticileri

Sakarya tiny house üreticileri insanların fikir ve düşüncelerini göz önünde bulundurarak insanların istedikleri yaşam alanlarını, uygun fiyat ve kaliteli malzemeler ile birlikte sunarak kısa süre içerisinde yaşam alanlarının oluşturulmasını sağlar. Tiny house üreticileri bu konuda yaşam alanlarının metrekare hesabına bağlı olarak üretim gerçekleştirirken bu evin hangi alanda kullanılacağına dikkat etmektedir. Bu yüzden bu evin üretimini alanında uzman firmalara yaptırmanız yaşam alanlarınızın daha uzun süreli ve kaliteli olmasını sağlayacaktır.

Etiketler: