Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Fethiye Tiny House

Fethiye Tiny House

Fethiye tiny house öncelikle genel bir tanımı yapılması gerekirse çoğunlukla doğa ile baş başa zaman geçirmek isteyenlerin tercih edebileceği küçük boyutlu olmasının yanında birçok işlevi de beraberinde getiren küçük ev modelleridir.

Belirgin özelliklerinin incelenmesi ve aynı zamanda son günlerin trend yapıları haline gelen evlerdir. Özellikleri bakımından incelendiğinde normal ev şartlarında aranan tüm özelliklere sahip olduğundan bahsedilebilir. En önemli niteliği de düşük maliyetlerle minimal bir şekilde kullanım alanına sahip olmasıdır.

Fethiye Tiny House Modelleri

Fethiye tiny house sahip olduğu nitelikler sayesinde beklenen konforu da sağlamakla birlikte doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyenlerin tercihleri arasındadır. Detayları ile incelendiği zaman tiny house bir yaşam biçimi olarak da adlandırılır.

Günlük yaşamanın getirdiği klasik evlerde yaşanan stresi yok etmek isteyen kişilerin tercihleri arasında yer alır. Manzarayı istediğiniz zaman değiştirebilir, doğanın sunduğu imkanlardan en özel ve doğal bir biçimde faydalanabilirsiniz.

Tiny house modellerine bakıldığı zaman daha çok kişilerin tercihlerine göre değişiklik gösterdiği gözlenmiştir. Belirgin ve dikkat çekici niteliklerinin başında tekerlekli olmasıdır. Sahip olduğu nitelikler modellerine göre farklılık gösterir. Sabit olarak da inşa edilebilir olması kişilerin tercihlerine göre değişecektir.

10 m2 ile 30 m2 arasında farklılık göstermesinin yanı sıra renk ve içerik özellikleri de değişiklik gösteren yapılardır. Esnek bir yaşam tarzını getiren ve yaşanılan belirli bir yere bağlı olma düşüncesini ortadan kaldıran bu minik evler son zamanların gözde yapıları arasında yer almıştır.

Fethiye Tiny House Fiyatları

Fethiye tiny house fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermek ile birlikte kişilerin seçimlerine göre de farklılık gösterir. Çevre dostu olması ve her daim sürdürülebilir yaşamı da teşvik etmesi bu mini evlerin en belirgin nitelikleri arasında yer almıştır.

Kullanılan malzeme ve içinde bulunan donanımlara göre değişiklik göstermiş olur. İmarsız araziler için örnek oluşturabilmesinin yanı sıra çevresinde konteyner benzeri yapıların da olması aranan kriterler arasındadır. Düşük maliyetler ile elde edilmesi içinde bulunan donanımlara göre çeşitlilik göstermesi bu mini evlere olan talepleri de arttırmıştır.

Fethiye Tiny House Üreticileri

Fethiye tiny house ülkemizde tekerlekli ev olarak lanse edilmesi ve doğa dostu olmasının tercih edilme nedenlerini de üst çıkardığı görülür. Mikro evler olarak da adlandırılması aynı zamanda yenilikçi ve sürdürülebilir yaşam projelerini desteklemesi de son derece önemli bir yere sahip olmasını sağlamıştır.

Tiny house yapıları model ve yapı olarak pratik kullanımlar sağladığı için en çok tercih edilen mimi evler arasında yer almıştır. Sağladığı kolaylıklar ve pratiklik sayesinde birçok kişi için iyi bir alternatif olarak yerini almıştır.

Enerji kullanımlarının da düşük olması tiny house yapıları için yenilikçi olma özelliğini de ön plana çıkarmış olur. Tanımlaması yapılırken tiny house yapılarının doğa ile iç içe ve minimalizmin cazibesi olarak görülmüştür.

Fethiye Tiny House 

Fethiye tiny house yapılan tanımlamalar ışığında doğa ile barışmak ilkesinin uygulandığı yapılar olması ile dikkat çekmiştir. Bu küçük evlerin enerji ihtiyaçları ise şehir şebekesinden oka güneş panellerinden sağlanarak gerçekleştirilir.

Sağladığı imkanlar sayesinde doğada huzuru bulmak ve bunu sürdürebilmek isteyenlerin en çok merak ettiği evler arasında yerini almıştır. Örneğin kalabalık şehrin gürültüsünden uzaklaşmayı desteklediği ve aynı zamanda çeşitli manzara imkanı da sunuyor olması tiny house evleri için sen derece önemlidir. Firmamız bu konuda üretim yaparak tiny house ile ilgili merak edilenleri yanıtlıyor.