Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Datça Tiny House

Datça Tiny House

Datça tiny house küçük yaşam alanları olarak adlandırılmakla birlikte pratik imkanlar sunan tekerlekli yapılardır. Minimal yaşam tarzını benimsemiş olan bireylerin öncelikli tercihleri arasında yer almıştır. Benzerlik gösteren yapılar gibi dursa da özellikle dayanıklı yapıya sahip olması ve kendine özgü özellikleri ile ön plana çıkmış olan yapılardır.

Doğal yaşamdaki huzuru ve sakinliği hayatına yansıtmak isteyen kişilerin öncelikli seçenekleri arasında yer almıştır. Hava şartlarına uygun olarak tasarımları yapılmış olması ile dikkat çeken tekerlekli yapılardır.

Datça Tiny House Üreticileri

Datça tiny house tekerlekli yapıya sahip olmaları ve manzara değiştirme imkanını da sunuyor olması en önemli avantajları arasında yer almıştır. Tiny house yapıları üreticileri her türlü imkanı düşünerek tasarımlarını yapmıştır. Bu tasarım nitelikleri sürdürülebilir yaşam ilkeleri doğrultusunda hazırlanmıştır.

Tiny house üreticileri pratik ve kolay kullanım özelliklerini göz önünde bulundurarak çeşitli seçenekleri göz önünde bulundurmuşlardır. Elektrik ve sıcak suyu güneş panellerinden sağlama imkanı bulunan tiny house yapıları için ayrı bir avantaj olarak görülmüştür.

Datça Tiny House Modelleri

Datça tiny house modelleri bakımından birtakım farklılıklar gösterirler. Her ne kadar dış yapı olarak benzer nitelikler gösterebilse de iç donanımı farklılık gösteren yapılardır. Ahşap ya da metal kaplamaları ile birlikte her iki seçeneği de birlikte hissedebileceğiniz mekanlara kavuşabilirsiniz.

Yürüyen evler olarak da adlandırıldığı görülmekle birlikte pratik kullanımları sayesinde birçok ortama uyum sağlama niteliğine göre donatılmışlardır. Çeşitli bölümleri bulunan tiny house mutfak, yatak bölümü, wc, banyo ve bir tane oturma bölümü bulunuyor.

Bu özellikleri ile beraber yaşam alanlarında sıra dışı farklılıklar oluşturmak isteyen kişilerin vazgeçilmez seçenekleri arasında yer almayı başarmıştır.

Datça Tiny House Fiyatları

Datça tiny house fiyat aralığı kullanım durumlarına göre farklılık göstermiş olur. Kısa süreliğine kiralama gibi iyi bir seçeneğinin de bulunması gibi satın alınabilme niteliği de son derece önemli bir nitelik olarak belirlenmiştir.

Kiralama ya da satın alma seçeneklerinin  olması aynı zamanda tiny house yapıları için iyi bir alternatif olarak değerlendirilmiştir. Enerji tasarrufu sağlaması ve doğaya saygı duyma ilkesinden hareket eden birçok kişi için öncelikli seçenek haline gelmiştir.

Fiyat aralığı farklılık gösterebilen tiny house için en önemli kriter sağladığı pratik olanaklar ve kolay kullanım imkanlarıdır. Bu sebeple tercih edilen tiny house için düzenlenen bölümler dayanıklı ve iklim koşullarına da uyumlu olmasıdır.

Datça Tiny House

Datça tiny house kolay ve pratik yaşam alanlarını sunması ve doğadaki huzurun doğallığını yaşamak isteyen kişiler için iyi bir alternatif olarak belirlenmiştir. Öncelikle gelişmiş ülkelerde bir akım olarak ortaya çıktığı görülse de ülkemizde daha çok kalabalık ortamlardan uzaklaşmak isteyen kişiler için de oldukça rağbet görür.

Tasarım ilkeleri doğrultusunda hazırlanan ve bir kişini ihtiyaç duyabileceği tüm koşullar düşünülerek hazırlanan yapılardır. Doğanın getirdiği sakinliği kalabalık ortamlarda bulamayan ve yaşanan stresi bu şekilde atmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanmıştır.

Öncelikle tekerlekli bir yapısının olması tiny house için en önemli ayırt edici nitelik olarak görülür. Bu sebeple manzarayı istediğiniz zaman değiştirerek sıra dışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde her geçen gün yaygınlık gösteren bir yapı niteliği göstermesi de etkili olmuştur.

Tiny house yapıları için farklı seçenek ve imkanlar dahilinde ulaşabilirsiniz. Firmamız bu konuda ev üretimi yapıyor sizler de tiny house yapılarını kiralamak veya satın almak isterseniz bizler ile iletişime geçebilirsiniz.