Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Çatalca Tiny House

Çatalca Tiny House

Kentselleşme ile birlikte yaşam alanlarının küçültülmesi ve daraltılması adı altında yapılan çalışmalar ile birlikte insan nüfusunun yerleşik hayata geçmesi sağlanmıştır. Nüfus artışının hızlı olduğu bu dönemlerde yerleşik hayatların daraltılması adlı yapılan çalışmalarda kişilerin kendilerine küçük yaşam alanları oluşturulması sağlanmıştır. Küçük alanların her yere oluşturulması için tiny house evleri kullanılır.

Çatalca Tiny House

Küçük yada mikro ev olarak adlandırılan bu evler oldukça küçük yaşam alanlarını oluşturmakla birlikte her yere inşasının yapılması oldukça kolaydır. 10 ila 70 metrekare arasında yapılan bu evlerin yerleşik hayata geçirilmesi için yapılan uygulamalarda insanlar tüm temel ihtiyaçları rahatlıkla karşılayabilir. Bu evlerin rahatlıkla her yere inşa edilebilmesi için belirli firmalar bu konuda hizmet verir. Çatalca tiny house adı altında bu evlerin her yere üretimini sağlayan firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız bu konuda her yere rahatlıkla yapılan evlerin üretimini gerçekleştirdiği için rahatlıkla firmamıza müracaat edebilirsiniz.

Çatalca Tiny House Modelleri

Küçük çaplı olarak bilinen bu evlerin her yere rahatlıkla yapılabilmesinin yanı sıra özel model ve tasarımları ile birlikte rahatlıkla her yere taşınabilir. Genellikle ahşap malzemeden üretilerek hafif bir kullanıma sahip olan bu yaşam alanlarında insanların temel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderilebilmesi için birçok oda bulunmaktadır. Mutfak, lavabo ve banyo ihtiyaçlarının kullanılması için belirli tesisat giderleri de bulunmaktadır. Ahşap malzemeden üretilerek tekerlekli modellerinin bulunması sayesinde her yere rahatlıkla taşınabilme özelliğine sahiptir.

Minimum 10 metrekarelik alanlara inşa edilmesi ile birlikte birçok farklı modelleri bulunmaktadır. Hafif yapıda olması için ahşap malzemeden üretilerek her yere rahatlıkla taşınıp inşasının yapılması alanında uzman firmalar tarafından yapıldığı sürece yaşam alanlarınızın daha kullanışlı hale gelmesi sağlanır. Çatalca tiny house firmamız bu konuda ev üretimi gerçekleştirilerek evlerin her yere yapılabilme özelliği ile birlikte hizmet verir. Zevk ve tercihleriniz doğrultusunda inşa edeceğiniz alanlara göre farklı modelleri tercih edebilirsiniz.

Çatalca Tiny House Fiyatları

Her kesimin ve toplumun sahip olmak istedikleri belirli evler vardır. Fakat günümüzde nüfus yoğunluğu artışı ile birlikte işsizlik ve maddi imkanların el vermediği durumlarda kişilerin kendi çaplarında oluşturabilecekleri yaşam alanlarında ikamet etmesi gerekir. Kendinize ait bir yaşam alanı oluşturabilmek için tiny house evleri bu konuda size imkan ve olanak sağlar. Küçük metrekareye sahip olması ile birlikte uygun fiyat aralıklarında imal edilen bu evler oldukça kullanışlıdır.

Bu evlerin en küçük boyutları 10, en yüksek boyutları 70 metrekare olmakla birlikte bu metrekare hesaplarının ve aralıklarında bulunan belirli fiyat aralıkları bulunmaktadır. Tekerlekli ve tekerleksiz modelleri ile birlikte fiyat artışları gözlemlenir. Tekerlekli modelleri biraz daha pahalı olmakla birlikte her yere taşınabilme özelliği, maliyeti göz ardı etmektedir. Her firma kendi içerisinde belirli fiyat aralıklarında bu evlerin fiyatlarını belirler. Çatalca tiny house hizmeti veren firmamız bu konuda istenilen her yere yapılabilen bu evlerin üretimini gerçekleştirir. Bütçenize uygun olan küçük evleri tercih etmek için firmamıza müracaat etmeniz yeterli olacaktır.

Çatalca Tiny House Üreticileri

Küçük ve minimal yaşam alanlarının oluşturulması için tiny house üreticileri firmalarından yardım almanız gerekir. Bu evlerin yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilmesi için üretim sırasında insanların temel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderilebilmesi için yaşam odaları oluşturulur.

Çatalca tiny house üreticileri olarak insanların temel ihtiyaçları ve gereksinimlerine karşılanması için mutfak lavabo ve banyo gibi birçok temel ihtiyacın küçük metrekareye sahip yaşam alanlarında bulundurulması için özel tasarımlar oluşturulur. Firmamız bu konuda insanların günlük hayatta ve birçok alanda rahatlıkla kullanılabileceği alanlar oluşturularak kişiye özgü tasarımlarla üretim gerçekleştirir.