Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Bursa Tiny House

Bursa Tiny House

Yaşam pahalılığı ve şehir hayatının yoruculuğundan kaçmak isteyen çoğu kişi doğa ile iç içe ve minimal bir yaşam tarzını seçiyor. Bu noktada son yıllarda git gide popüler olan tiny house seçeneği de birçok kişi için cazip gelmeye başlıyor. Ufak bir alanda ihtiyacınız olan bütün rahatlığı size sağlayan Bursa tiny house sakin ve sade bir hayat yaşamanız için bire birdir.

Bursa Tiny House Modelleri

Büyüklüğü 10 ila 30 metrekare arasında değişen tiny hosue yaşam alanlarının pek çok modeli mevcuttur. Kişiden kişiye değişen tarz ve beklentilere göre tasarlanabilir. Ufak evler taşınabilir ve sabit olarak ikiye ayrılır. Tiny house modelleri villa tipinde, otantik, modern ya da çiftlik evi tarzında olabilir.. Bazı modellerin ön kısmında verandası ya da yukarıda bir terası vardır. Böylece dış mekanda da keyifli vakit geçirmeniz mümkün hale gelir.

Bursa tiny house müşterilerinin beklentilerine cevap vermek adına var gücü ile çalışan profesyonel bir firmadır. İç tasarım konusunda da son derece işlevsel olan ufak evler en ince detay düşünülerek tasarlanır. İçeri girdiğinizde normal ev gibi hissetmeniz adına her şey önemsenir. Oturma alanı, yatak odası bölümü, tuvalet ve banyo, mutfak, depolama alanları, raflar, dolaplar yani kısacası bu evler size gerekli olan her şeyi sunmayı başarır. Ayrıca beyaz eşya da bulunduğu için günlük işlerinizi kolaylıkla halletmeniz mümkündür.

Bursa Tiny House Üreticileri

Bursa Tiny House, sizlere hayalini kurduğunuz ufak evi tasarlayan ve sunan bir firmadır. En kaliteli ahşap malzemeler kullanıldığında çürüme olmaz. Uzun yıllar hiçbir sıkıntı olmadan kullanabileceğiniz ufak eviniz olumsuz hava şartları ya da şiddetli yağışlardan da etkilenmez.

İçerisinde huzurla yaşama konusunda güven duyabileceğiniz ufak eviniz deprem açısından da güvenli bir seçimdir. Firma olarak beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermeyi hedefleyen firmamız sizlere tarzınızı yansıtan tiny house yaşam alanınızın inşasını yapar ve teslim eder. Tüm detayları bizlere anlatmanız yeterli olacaktır.

Bursa Tiny House Fiyatları

Tiny house sahibi olmak istediğinizde maliyet konusu en çok merak ettiğiniz nokta olabilir. Ancak bu konuda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü herkesin beklentisi ve tarzı farklıdır. Kimi sabit bir tiny house modeline sahip olmak isterken kimi ise yer değiştirebilen tekerlekli bir eve sahip olmak isteyebilir. Bu durumda fiyat da değişkenlik gösterecektir.

Maliyeti etkileyen bir diğer detay da elbette ki ufak evinizin ebadı ve tasarımı olacaktır. Kaç metrekare olduğu, balkon ya da terasının olup olmadığı gibi detaylar fiyatta etkileyicidir. Bursa Tiny House sizlere sunduğu model ve alternatifler ile bütçenize en uygun ufak eve sahip olmanız için elinden geleni yapar.

Bursa Tiny House 

Tiny hosue sahibi olmak pek çok manada tasarruf demektir. Bu evler kendi enerjisini üretir. Yani normal bir evde yaşarken ödemeye maruz kaldığınız yüksek faturalardan da kurtulmuş olursunuz. Daha az eşyaya ihtiyaç olduğunuz için paranız cebinizde kalacaktır. Ayrıca eğer ufak eviniz taşınabilir ise gittiğiniz yerlerde otel masrafı ödemenize de gerek kalmaz. Yani bir defa para harcayıp satın aldığınız eviniz ile büyük oranda tasarruf etmeniz mümkündür Tiny house temizliği de çok basittir. Artık saatlerce temizlik yapmak durumunda kalmazsınız.

Ayrıca sürekli camdan dışarı baktığınızda enfes bir manzara ile iç içe olmanız da kaçınılmaz olacaktır. Bursa tiny house size beklentiniz olan o huzurlu yaşantıyı sunar. İster devamlı yaşamak, ister kaçamak için kullanacak olun her ihtimalde de konfor ve kalite yaşamınıza anlam katacaktır.