Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Beykoz Tiny House

Beykoz Tiny House

Amerika’da başlayan ufak ev kültürü ülkemizde de git gide yaygınlaşmaya başlamıştır. Tiny house sade ve sakin bir hayat arayışı içinde olanların talebine karşılık verir. Daha az eşya, daha az alan ve doğa ile iç içe yaşama fikri çoğu kişi için son zamanlarda daha cazip bir hal almaya başlamıştır.

Beykoz tiny hosue müşterilerine bu anlamda en konforlu ufak evleri tasarlar ve hiçbir detayı da göz ardı etmez. Ufak evlerin saymakla bitmeyecek avantajları bulunur. Şehir hayatının sıkıcı havası ve kalabalığından sıyrılmak isteyenlerin kaçış yeri haline gelen ufak evler tercih edenlerin konforlu vakit geçirmeleri adına oldukça kullanışlıdır.

Beykoz Tiny House Modelleri

Ufak evlerin birbirinden farklı modelleri üretilir. Dublex ya da tek katlı olabilen tiny house gerek iç gerek dış tasarım konusunda albenisi yüksek bir yaşam alanıdır. Beykoz tiny house sizler için ihtiyaç duyduğunuz ya da hayalini kurduğunuz ebatta ve modelde ufak ev tasarlar. Tiny house modelleri modern, vintage, ağaç ev, çelik gibi modellerde olabilir. Çiftlik evi ya da villa görünümünde olan ufak evler de çok tercih edilir.

Hangi modelde bir ufak ev üretimi yapılacağı müşterinin beklentisi ve tarzı ile alakalıdır. İç tasarım konusunda da hiçbir ayrıntı gözden kaçırılmaksızın döşeme yapılır. Oturma alanı, mutfak, banyo ve yatak odası aynı alan içerisinde ancak ayrı şekilde tasarlanır. Bunu başarabilmek önemlidir çünkü tamamen normal bir ev görünümü elde etmek müşterilerin beklentileri ile doğru orantılıdır. Ufak evlerin verandası ya da terası da bulunabilir. Ufak evlerin büyüklüğü, model konusunda etkileyici bir faktördür.

Beykoz Tiny House Fiyatları

Ufak ev fiyatları tamamen imalatı yapılacak siparişin ebadına ve içereceği özelliklere bağlı olarak değişir. 10 metrekarelik bir ufak ev ile 30 metrekarelik bir tiny house elbette aynı fiyatlara sahip olmayacaktır. Zaten müşteriler bütçesine uygun olan bir model seçeceğinden sıkıntı yaşanması da ortadan kalkar.

Tiny house çok daha uygun fiyatlara yaşam alanına sahip olmak adına mükemmel bir yöntemdir. Sabit ya da taşınabilir olan ufak evlerin fiyatları da birbirinden farklı olarak karşımıza çıkar. İç tasarımda kullanılan mobilyalar, detaylar da fiyat konusunda ciddi değişiklikler yaratabilen konulardır. Beykoz tiny house sizlerin beklentilerine göre ve bütçenizi yormayan fırsatlar sunar.

Beykoz Tiny House Üreticileri

Tiny house üretmek çocuk oyuncağı değildir. Ufak görünen bu evlerin birçok püf noktası ve işçiliği vardır. Neticede ufak alanlara normal bir evde ihtiyaç duyulan her şey sığdırılmalıdır ve bu da ciddi bir efor ve zaman demektir. Profesyonellik ise tiny house üretiminde olmazsa olmaz bir detaydır.

Beykoz tiny house ustalığını konuşturmayı başaran bir firmadır ve sizlere hayalini kurduğunuz ufak evinizi kısa sürede teslim etmeye odaklanır. Evinizin hava şartlarına ya da rutubete dayanıklı olması,  uzun yıllar kullanılması adına en kaliteli malzemelerden yana olunur.

Beykoz Tiny House 

Tiny house sahibi olmak sizlere pek çok avantaj sağlar. Ufak bir alanda yaşayarak doğanın kalbinde huzurlu bir yaşantı sürebilirsiniz. Sürekli çıkan masraflar ya da temizlemeniz gereken kocaman bir ev olmaz. yani bu alanlarda zaman size kalır ve hayatınızı yaşarsınız. İster sürekli isterseniz de zaman zaman kaçamak yapabileceğiniz tiny house sizlere çok iyi gelecektir. Bu anlamda sizlere kaliteli şekilde destek sunacak ve memnun bırakacak Beykoz tiny house tüm taleplerinize yanıt vermek için sabırsızlanır. Daha fazla detay öğrenmek, hizmet ve bilgi almak adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.