Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Antalya Tiny House

Antalya Tiny House

Önce Amerika’da başlayan ve sonra hızla tüm dünyaya yayılan tiny house yaşam tarzı, ülkemizde de popülerleşmeye ve çoğu kişinin seçimi haline dönüşmeyi başardı. Son zamanlara birçok kişi tarafından tercih edilen ufak evler kişilere inanılmaz avantajlar sağlıyor. Antalya tiny house sizlere en uygun ve minimal yaşam alanını tasarlayarak teslim eder. Kendisi ufak ama oldukça işlevsel olan tiny house modelleri her tarz için özel olarak üretilir.

Antalya Tiny House Modelleri

Tiny house 10 metrekare ile 30 metrekare arasında değişebilen büyüklüğe sahiptir. Tek olarak yaşayacak biri için 10 metrekarelik alan yetebilirken 2 kişi için 20-30 metrekarelik bir tiny house seçimi daha mantıklı olacaktır. Tiny house modelleri; modern, rustik, dağ evi tarzında ya da villa tipinde tasarlanabilir. Ufak evler isteğe göre taşınabilir veya sabit şekilde üretilebilir.  Ayrıca teras, veranda gibi detayları da içerebilen tiny house yaşam alanları kişilere konforlu bir hayat sunar.

İç dekorasyonda; oturma alanı, ufak bir mutfak, ihtiyaca uygun şekilde beyaz eşyalar, yatak odası ve depolama alanları yer alır. Depolama alanları tasarlanırken her alan değerlendirilir ve kişilerin eşyalarını rahatlıkla saklayabilmeleri sağlanır. Antalya tiny house işinde profesyonelce bir çalışma sürdüren ve aynı zamanda da  her müşterinin isteğine uygun modelde ufak ev üretimi yapan bir firmadır.

Antalya Tiny House Fiyatları

Tiny house fiyatları elbette ebata, içerdiği özelliklere, işlevselliğine göre değişkenlik gösterir. Eğer taşınabilir bir tiny house istiyorsanız bütçe konusunda biraz daha fala harcamanız gerekecektir. Ancak sabit bir yerde kalacak olan tiny house için daha az maliyetle istediğiniz hayata kavuşmanız mümkündür.

Evinizin teras ya da veranda içermesi, genişliği, iç tasarımında tercih edilen mobilya ve beyaz eşyaların kalitesi ve adedi gibi detaylar fiyatın değişkenlik göstermesindeki önemli detaylardır. Bu sebeple tiny house imalatı aşamasındaki her bir detay sizlere ek maliyet anlamındadır. Ancak Antalya tiny house  usta olarak hizmet veren ve  sizlere hem kaliteli hem de uygun fiyatlar sunmasından dolayı pek çok kişinin tercihi olan bir firmadır.

Antalya Tiny House Üreticileri

Firmamız her yere sığabilen, son derece kullanışlı ve sizlere doğa ile iç içe bir yaşam imkanı sunan tiny house imalatında hizmet veren bir disiplindedir. Antalya tiny house imalat noktasında müşterilerin beğenisine en uygun şekilde ve güvenilir bir yaklaşımla hayallerini gerçekleştirir. Bazı kişiler ufak evlerini sadece haftasonları ya da tatillerde keyif yapmak için değil de sürekli yaşamak için de yaptırmak isteyebilir.

İşte bu noktada devreye giren profesyonellik ile firmamız en kaliteli ufak evlere imzasını atmıştır. Sürekli yaşanacak bir tiny house normal evden farksız olmalıdır. Yani içinde duş, banyo, tuvalet, beyaz eşya, yatak odası, kanepe, masa; yani aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın bulunması şarttır.

Antalya Tiny House

Müşterinin beğenisine uygun olacak şekilde tasarımı yapılan ufak evlerin kullanımı ile büyük oranda tasarruf da elde edilecektir. Faturalar azalacak, evin temizliğine daha az zaman harcanacak ve daha az eşyaya ihtiyaç olacaktır. Bir diğer değişle, tiny house demek hayatınızı daha anlamlı hale getirmek ve paranızı da biriktirmeniz anlamına gelir. Tatillere gittiğinizde otellere tonlarca para harcamak durumunda kalmazsınız. Eğer taşınabilir bir tiny house sahibiyseniz işiniz çok kolay olacaktır. İstediğiniz her yere her zaman gidebilir ve konaklama konusunda da sıkıntı yaşamazsınız. Antalya tiny house sizlere yeşil ve mavi ile doyasıya huzur içerisinde yaşayabileceğiniz bir hayat sunar.