Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Ankara Tiny House

Ankara Tiny House

2008 ile 2012 yılları arasında küresel krizin oluşması ile birlikte yaşam alanlarının küçültülmesi ve insan nüfusunun yerleşik hayata geçmesi ile birlikte küçük evlerin inşasına başlanmıştır. Küçük yaşam alanlarının inşa edilmesi ile birlikte birçok firma belirli metrekarelere sahip yaşam alanlarını inşa etmeye başlamıştır.

Bu konuda Ankara tiny house firmamız uzun yıllardır küçük ve mikro evlerin inşa edilmesinde hizmet verir. Böylelikle yaşam alanlarını ve mekanlarını küçültmeyi tercih eden insanların seçmiş oldukları sosyal bir hareket olarak adlandırılan bu yaşam alanları her yere rahatlıkla inşa edilebilir.

Ankara Tiny House

Küçük ev akımının başlaması ile birlikte insanların daha küçük evlerde az masrafla birlikte bu alanlarda yaşaması kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda değişir.

İnşa edilmesi aşamasında alanında uzman firmalardan yardım ve destek almanız yaşam alanlarınızın daha kaliteli bir şekilde inşa edilmesi açısından önemlidir. Ankara tiny house firmamız bu hizmeti birçok yaşam alanlarına vererek bu evlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Yaşam alanınızın metrekaresini göre 10 ila 70 metrekare aralığında inşa edilen bu evlerde insanların temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için birçok alan düşünülmüştür.

Ankara Tiny House Modelleri

Çevreye daha az zarar verdiği düşünülerek tiny house evlerinin inşa edilmesi mimari çözümler, ürün azalımı ve dayanışma gruplarının geliştirilmesi yönünden oluşturulan toplumsal hareket olarak değerlendirilir. Kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda birçok farklı tiny house modelleri bulunur.

Hafif olması düşünülerek ahşap malzemeden üretilen bu evler koyu ahşap renkleri ve açık ahşap renkleri olarak karşımıza çıkar. Farklı renkler ile boyanan ahşap evleri de bulunur. Tekerlekli ve tekerleksiz modelleri ile birlikte her alanda kolaylıkla inşa edilen bu evlerin kullanımı çevreye zarar vermemekle birlikte oldukça keyiflidir. Ankara tiny house üretimi gerçekleştirilen firmamız sayesinde bu evlerin her yere inşa edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu yerlerin yaygınlaşması ile birlikte insanların kendi evlerini ve yaşam alanlarını oluşturabilme imkanları sağlanmıştır.

Ankara Tiny House Fiyatları

10 ila 70 metrekare arasında üretimi gerçekleştirilen bu evlerin kişilerin tercihleri doğrultusunda ve yaşam alanlarının büyüklüğü doğrultusunda bu evlerin üretimini gerçekleştiren Ankara tiny house bu konuda size yardımcı olmaktadır. Firmamız dışında bu evlerin üretimini gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Fakat firmamız tasarlamış olduğu bu evlere uygun fiyatlar ile birlikte kullanıcılara sunarak herkesin kendi yaşam alanlarını oluşturulması ve kendine ait bir evinin olmasını sağlar.

Tekerlekli ve tekerleksiz modellerinde fiyat aralıkları değişmektedir. Tekerleksiz modelleri tekerlekli modellere göre daha uygun olduğu için uzun süreliğine yerleşik hayata geçebilecek kişilerin en çok tercih ettiği modelleridir. Kullanılan malzemenin kalitesine ve cinsine de göre belirlenen bu fiyat aralıkları belirli maliyetlerde karşımıza çıkmaktadır. Genellikle ahşap malzemeden üretilerek uygun fiyat aralıklarında karşımıza çıkan bu evlerin yerleşik hayata geçilmesi açısından oldukça kullanışlıdır.

Ankara Tiny House Üreticileri

Mikro ve minimum evler olarak adlandırılan tiny house evleri birçok ormanlık veya yerleşik hayata geçilmemiş olan yerlerde rahatlıkla kullanımı olan yaşam alanlarıdır. Bu evler içerisinde insanların temel ihtiyacını karşılayabilecekleri birçok alanlar oluşturulmuştur. Ankara tiny house firmamız kişinin isteği doğrultusunda bu evlerin üretimini gerçekleştirilerek belirli kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda belirli yaşam alanları oluşturulur.

Bu yaşam alanlarının kişilerin zevk ve tercihleri doğrultusunda üretimi sağlanması ve birçok temel ihtiyaçların içerisinde bulunmaları sayesinde insanlar birçok alanda rahatlıkla ikamet edebilir. Şehir merkezinden uzak yaşam alanlarında bile rahatlıkla kullanılabilen Bu evler kişilerin şehir hayatından uzaklaşmasını ve belirli aralıklarla tatil yapmaları sağlanır.

 Firmamızdan tiny house evlerle ilgili bilgi ve hizmet alabilir, hayallerinizdeki evin tasarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Etiketler: