Arama...

Para birimi:TRY

0
  • Yer işaretiniz yok.

Hepsini temizle
  • Karşılaştırılacak öğeniz yok.

GİRİŞ YAP

Ağva Tiny House 

Ağva Tiny House 

 Ufak evlere olan ilginin her geçen gün hızla artmasıyla birlikte daha sade ve az maliyetli olan bu hayatı tercih edenlerin sayısında da artış oldu. Alışılmış bir evde olması gereken her detayın bulunduğu ufak evler birçok kişinin hayallerini süslüyor. Ağva tiny house, daha az maliyet ile bir yaşam alanı satın almak isteyenler için profesyonel bir şekilde imalat gerçekleştiriyor.

Her aşamada müşterileri ile irtibatta olan, hiçbir detayı atlamayan firmamız sizlere en kullanışlı  ufak ev tasarımını yaparak teslim ediyor. Tiny house ufak olsa da iyi bir şekilde dizayn edildiği zaman ihtiyaç olan her şeyi bünyesinde bulunduruyor. Hatta normal bir evde sahip olamadığınız imkanlara tiny house aracılığı ile ulaşmanız mümkün.

Ağva Tiny House Modelleri

 Ufak evler normal bir evin salonu genişliğinde olabilir. ilk başta göze çok küçük gelen bu alan işlevsel şekilde kullanılmak adına profesyonel şekilde inşa edilebilir. Tiny house önünde verandası ya da üst tarafında terası olan küçük bir evdir. Camları büyük ve yeterli şekilde koyulmuştur. Böylelikle içerisinin tamamen aydınlık olması sağlanır. İçeri girdiğinizde sizleri karşılayan oturma alanı bulunur. Biraz ilerlediğinizde mutfak, banyo yer alır.

Tüm alanlar aynı alan içerisinde olmasına rağmen birbirinden bağımsız şekilde planlanmıştır. Yatak odası üst katta, merdivenle ulaşılan bir alanda yer alabilir. Ya da bazı müşteriler tüm alanların alt katta bulunmasını talep eder. Bu durumda yatak odası diğer yerlerden ile bir paravan ile ayırılabilir. Paravan kullanımı ufak evlerde çokça tercih edilir. Ufak evlerde alan daha az  olduğundan kapı kullanımı mantıklı değildir. Açılıp kapanırken yer işgal edeceğinden paravan ile bölmek kullanışlı olur. Ağva tiny house  ister modern ister rustik tarzda ufak ev tasarlayabilir.

Ağva Tiny House Fiyatları

Firmamızca üretimi yapılan ufak evlerin maliyeti; sahip olduğu büyüklüğü, tarzı, kullanılan malzemeler ve eşyalar göz önüne alındığında değişiklik gösterecektir. Herkesin istediği tiny house ebadı bir olmayacağından veya taşınabilir ya da sabit tiny house seçilebileceğinden ötürü fiyat konusu da buna bağlı farklılık gösterir. Ağva tiny house müşterilerini fiyat anlamında sıkmayan ve yardımcı olan bir anlayışla çalışır ve güven verir.

Ağva Tiny House Üreticileri

Tiny house üretimi yapan firmaların sayısı her geçen gün artış gösterir. Ancak gerçekten işini iyi yapan ve bu işte profesyonel bir ekip bulmak zordur. Ağva Tiny house sizlere en kaliteli ahşap ya da çelik malzemeler ile imal ettiği ufak evleri sunar. Kalite, enerji üretimi, ısı ve ses yalıtımı, kötü hava şartlarından ya da rutubetten etkilenmeme özelliklerinden ödün vermeyen firmamız tüm ufak evlerin imalatında bu detaylara uymayı esas edinmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız talep ettiğiniz ve ayrıca olmasını istediğiniz özelliklere de ufak evleri inşa ederken yer vermeye özen gösterir.

Ağva Tiny House 

Tiny house sahibi olanlar ufak bir alanda yaşayacakları için zamanla alışarak vazgeçemez hale gelirler. Taşınabilen tiny house sahibi olanlar ise istedikleri zaman evlerini yanlarına alarak gezme konforuna sahiptir. Yüksek faturaların hayal olması, daha az para harcama ve eşya alma avantajı gibi detaylar hayat pahalılığın iyice arttığı son zamanlarda çoğu kişiyi tiny house satın almaya yöneltir. Ufak evler genellikle doğa ile iç içe konumlandırıldığı için sizleri daha huzurlu hissetmeye davet edecektir. Ağva tiny house  sizlere mükemmel bir ufak ev inşa eden tecrübeli bir firmadır. Daha fazla bilgi almak adına iletişme geçebilirsiniz.